Zuberská Foršta bag session na výbornú – Pstruna ohlásil comeback
Nedeľa 02. Marca 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Zuberská Foršta bag session na výbornú – Pstruna ohlásil comeback

Avizovaná sobotňajšia akcia v Zuberci – Zuberská Foršta 2014 prebehla tento rok trocha inak, ako sme boli zvyknutí. Miesto regulárneho preteku sa odjazdila bagová session. Príčinou bo nedostatok snehu. Organizátori sa však nedostatku snehu nezľakli, nezrušili pretek a miesto toho ponúkli alternatívu.

Priebeh akcie, fotky a ďalšie informácie si budete môcť pozrieť v pripravovanom reporte. Teraz poďme na výsledky. Jazdila sa snowboard kategória v ktorej skákalo vyše 34 jazdcov a fresky v ktorej jazdilo vyše 12 riderov. Celkom slušná účasť, ktorú určite zvýšila možnosť skočiť si do bagu. 

Počas dňa sme na skoku o ktorý sa postaral Ľudko Snovák aj s teamom, videli zaujímavé vrtuľníky, rotácie, ale aj graby. Nechýbali doubles. No a kto nakoniec získal fame miestnych báb a kopec cien? Svoj comeback ohlásil Tomáš „Pstruna“ Hrnčiar, ktorý ledva postúpil z kvalifikácie, no vo finále dominoval (aj keď len do bagu). Obrovský double backflip až na poslednú časť bagu a jemne zaň a taktiež mocná 720 rotácia v štýle mu zabezpečili prvenstvo. Druhé miesto bral Matej Matys, tretie išlo mladému Dávidovi Kordiakovi, štvrté Tomášovi Janíkovi. Vo freeski kategórií to bolo nasledovné: Ján Tajboš, Juro Bernát, Michal Mitro.

Skvelý deň na Zuberskej Foršte zakončila mega after party v oravskom štýle. Ďakujeme organizátorom, že aj napriek nepriazni zimy sa im podarilo vybudovať super skok a že nezrušili akciu a našli náhradné riešenie. Report a fotky čoskoro.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!