Shred it All! Alebo skvelá spring session v Jasnej

Utorok 08. Apríla 2014  |  Autor: Boardlife   |   0 komentárov
V Jasnej už od stredy. Zábava s kamošmi na snehu. Park sa dokončuje, tak jazdíme zjazdovky a to v riadnom tlaku. Skvelá predpríprava na záverečnú a vlastne druhú spring session na Slovensku. Už je to tak. Neskorší dátum, slabá zásoba snehu, vysoké teploty, slnko, no napriek tomu jazditeľný stav zjazdoviek, žľabov a snowparku. Ideme na to Shred it All prináša Jasná Spring Session.

Kvetko Radim Hovad

Milan Purdeš off z wall Dávid Trnovský Maťo Blaško

Budovanie snowparku na session prebiehalo už zopár dní vopred. Prekážky sa osádzali nanovo, vymýšľal sa kreatívny steup. Chalani pracovali a nemohli si do sýtosti užiť slnečné jazdenie. Však nám chceli pripraviť niečo kvalitné a špeciálne. Rail, double jakel do bedni, rúra, ďalší rail, doublekink, bedňa, wallride na viacero spôsobov, bonkáč, hipík. To a ešte viac. Veľkým lákadlom bola nájdená a oživená Boxzila. V roku 10.359 pred našim letopočtom sa v Derešoch objavila osamelá Boxzila, ktorá si chcela dať Centrálny žľab a nakŕmiť sa koreňom horca. Pri šmýkaní sa dole žľabom zavadila dlhým a zošuvereným chvostom o kameň a prevrátila sa. Nasledoval pád na hlavu, omdletie a dlhý, niekoľko tisíc ročný spánok.

Milanko na raili Kvetko Fs boardslide Zolo froňo

Maťo Blaško

Kamoši On a ona Grilovačka

Kvetko si Paťom, Zolom a ďalšími lokálmi dávali v jeden deň roku 2014 žľaby. Keďže tohto roku bolo výrazne menej snehu, objavilo sa to, čo bolo po dlhé roky skryté. Boxzila! Trčala jej len laba, no chalani majú radi prekvapenia a prírodu a tak sa rozhodli Boxzilu vykopať a následne vzkriesiť. Po hodine odkopávania a 30x stlačení hrudníka k 5 vdychom z úst to papuľe sa Boxzila prebrala k životu. Hurá! Chalani ju nalákali na koreň horca z Derešov až do snowparku. Keďže bola Boxzila veľká, nebezpečná a čerstvo zobudená, nechceli riskovať. Pár dobre mierených rán doskou do hlavy ju skolilo. No a nová prekážka bola na svete! Boxzila.

Maťo Fs 270 transfer to Fs boardslide

Radim Hovad Radim Hovad

Banda Jenny lazy 50-50 Maťo Blaško Radim Hovad

Setup sme si predstavili, poďme jazdiť. Hlavná časť springsession sa odjazdila v sobotu. Predpoveď nebola najideálnejšia, ale počasie sa držalo až do jedného momentu, ktorý opíšeme na záver. Pod mrakom, bez zrážok, no stále teplo. Organizátori nezabudli na nič. Priviezli gril aj s palivom, hudbu, mikrofón a dobrú náladu. No vlastne ešte je tu jedna zaujímavá vec. Do snowparku, ktorý sa nachádzal na Brhliskách sa dalo dostať dvoma spôsobmi. Prvý, taký teplejší bolo vyšliapať si od Otupného hore. Alebo zísť Derešmi dole. Keďže GrandJetka už nejaký ten deň neťahala, ostávali len tieto dve možnosti. Stav Derešov bol jazditeľný, ale nie ideálny. Jibberom na krátkych doskách bez hrán sa zostupovalo prudkými žľabmi obtiažne, no dalo sa. Nemenovaný bratislavský rider sa vyjadril, že cesta z Chopku, cez žľaby do parku bola jedna z najzábavnejších v tejto sezóne. My to len potvrdzujeme. Dropíky, zatáčky a kopec ďalších zábavných vecí cestou dole. Len nespadnúť a neroztrhať sa o skaly...

Milan Purdeš Mišo Nehéz

Milan vs. Boxzila Jenny 50-50 na doublekinku

Aha, ešte stále nejazdíme v parku. No dobre. Spring Session v Jasnej prišlo podporiť véľa riderov z viacerých častí Slovenska a dokonca aj českí a poľskí brúsiči. Košice, Poprad, Prešov, Zvolen, Bystrica, Ružomberok, Orava, Žilina, Martin, Levice, Mikuláš, Bratislava a ďalšie a ďalšie mestá a oblasti. Dokopy sa mohlo v parku nachádzať cca 90 ľudí, čo je slušná účasť. Prišli aj nejaký bambuskári, ale tých nerátame, lebo sa s nimi vlastne nikde neráta.

Peťo Čaja Maťo Blaško Skokanííí :D

Zolo fs boro na doublekinku

Milanko sa vezie Kvetko sa vezie Maťo Dolník

Spring Session nemala nejaké organizované jazdenie. Išlo o to zabaviť sa, poshrediť, zajesť dačo grilované, niečo pomotať a popiť. Tak tomu aj bolo. Nikto sa nikam neponáhľal. Chalani vybavili, aby ťahal aspoň parkový vlek, čo bolo super! Organizované boli len záverečná session na Boxzile a vyhlasovanie riderov dňa. Počas jazdenia sa fanatizovalo na viacerých prekážkach. Lietalo sa hore dole, brúsilo sa cúvaním, ale aj obyčajne, transferovalo sa a tak. Však viete, ako je super na spring sessions. Nedá sa povedať, kto dával najlepšie, každý išiel vlastným štýlom. Snowboarding je o tom, aby jazdca bavil. V sobotu bavil určite väčšinu.

Dávid ham Boyz 2 Men Rozdelovanie cien

Zolo

Blížila sa tretia hodina, vyhlásenie Boxzila session. Počas dňa ju pokorilo viacero riderov, no teraz sa jazdilo o 20e kredit na bare. Išlo o to dať celú Boxzilu od hlavy ku chvostu a ešte k tomu aj štýlovo. Našliapnuté na výhru mal Dávid Trnovský, no keďže nedovŕšil vek 18 rokov, nemohol získať poukaz na alkohol. Za 20 € mohol vypiť veľké množstvo sladeného nápoja, z ktorého sa mohol zduť a nemuselo by to dobre dopadnúť. Takže za pokoriteľa Boxzili sa vyhlásil chalan s kapitánskou čiapkou ktorý počas brúsenia osviežil aj nosepress. Nerozumiete? Nevadí.

Dušan Šimko Matej Dolník

Dávid Trnovský Milan transfer

Do snowparku prichádza poľská crew. Čo? Však je 15:15. Chalani aj s babou sa asi stratili v Derešoch, miesto toho aby zišli na Sever, vybrali sa na Juh, následne Tále a potom pojazdili aj na Mýte pod Ďumbierom. Krásny výlet. Poliaci doniesli zo svojej cesty aj krupobitie, dážď a koniec session. Ďakujeme. Všetci sme sa presunuli do starej výstupnej stanice vajca, ktorá dýchala históriou. Krásne spomienky na vajce, v ktorom sme sa tlačili aj štyria a to s pootvorenými dvermi. Práve tam prebehlo vyhlasovanie najšikovnejších. Organizátori sa rozhodli vsadiť na mládež a ocenili baby a najmladších. Krásne gesto.

Peťo Čaja Mat Nedorolík

História Blcha

Tinka, Jenny, Maťo Blaško, Dávid Trnovský, Štefan Haluškachalan v námorníckej čiapke si odniesli ceny od kamošov, sponzorov, partnerov a kadekoho. Okamžitý únik dole, keďže vonku ešte stále pršalo. Sprcha, bryndzové pirohy, pivo, pivo, pivo, Poľovka, koreň, koreň, koreň, pivo, Jack, dvojitý Jack, tanečky, tri hodiny a domov. Afterka bola fajná, nie ako za starých čias, za starých čias by si Dj nedovolil skrečovať a samplovať do pesničky Iron Maiden -  Fear of the dark. Iná doba, iné zvyky. Ale aj tak bolo dobre....

Díkec chalanom zo Shred it All, všetkým čo pomohli, čo prišli poshrediť a zabaviť sa, stredisku za umožnenie odjazdiť akciu. Máme radi snowboaridng, máme radi hory! O rok dovidenia.Hodnotenie:


Filter & Vyhľadávanie      Najčítanejšie články        


Zatvoriť

Už ste čítali?

To najlepšie z PWA Aloha Classic od JP

Viac ...Najlepšie ohodnotené     


Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!Kontakt

boardlife.sk s.r.o.
Vajnorská 48
831 04 Bratislava
IČO: 35742135
DIČ: 2021389073

Sídlo redakcie: boardlife.sk s.r.o.
Kutuzovova 11
831 03 Bratislava
boardlifeboardlife.sk

Telefón +421 948 202 626
Redakcia a reklama

Šéfredaktor:
Kristián Tomančík - kristianboardlife.sk

Office manager:
Lenka Valachovičová - lenka.valachovicovaboardlife.sk

Reklama:
Lenka Valachovičová: reklamaboardlife.skPodmienky a pravidlá:

Všeobecné ustanovenia

Všeobecné podmienky používania služieb portálu boardlife.sk (ďalej len “podmienky”)

Portálom boardlife.sk (ďalej len “portál”) sa pre potreby týchto podmienok rozumejú všetky internetové stránky, a iný obsah umiestnený na doméne boardlife.sk

Tieto podmienky vstupujú do platnosti dňom zverejnenia na portáli. Každý návštevník portálu boardlife.sk (ďalej len “užívateľ) dáva svojim prístupom na portál jeho prevádzkovateľovi (ďalej len “prevádzkovateľ”) súhlas s týmito podmienkami v plnom znení a zároveň týmto zaručuje, že je s podmienkami uzrozumený. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky upravovať.

Užívateľom je každá osoba, ktorá pristúpi na niektorú zo stránok portálu, využíva služieb portálu a svojim prístupom na stránky pristúpi k podmienkam používania jeho služieb. Užívateľom je osoba, ktorá sa v súlade s týmito podmienkami zaregistruje/zaregistrovala v rámci využívania služieb portálu.

Prevádzkovateľom portálu boardlife.sk je: boardlife.sk, s.r.o., Vajnorská 48, 831 04 Bratislava.

Užívateľ nesmie:

-       ďalej šíriť obsah portálu bez písomného súhlasu prevádzkovateľa

-       akúkoľvek časť obsahu portálu upravovať, kopírovať, distribuovať, predávať, zobrazovať, reprodukovať, publikovať, licencovať bez písomného súhlasu prevádzkovateľa

-       vytvárať z obsahu portálu akékoľvek súborné či odvodené diela

-       používať služby portálu k akémukoľvek účelu odporujúcemu týmto podmienkam alebo platným zákonom Slovenskej republiky

-       využívať služby portálu spôsobom, ktorý by viedol k poškodeniu či hanobeniu dobrého mena portálu

-       používať služby serveru a konať spôsobom, ktorý by viedol k poškodeniu či obmedzeniu prevádzky portálu, prípadne k obmedzeniu ostatných užívateľov portálu

-       akokoľvek získavať alebo pokúšať sa získať informácie týkajúce sa služieb a prevádzky portálu, ktoré nie sú alebo neboli zverejnené alebo poskytnuté prevádzkovateľom

-       vystupovať pod menom/nickom boardlife.sk

Pokiaľ užívateľ akýmkoľvek spôsobom poskytne portálu svoje názory, pripomienky, prípadne iný obsah v súvislosti s využívaním akýchkoľvek služieb portálu, dáva týmto prevádzkovateľovi portálu práva k týmto výsledkom jeho činnosti a to aj vtedy, keď sú chránené autorským zákonom. To znamená akékoľvek použitie takéhoto obsahu a vytváranie odvodených diel, či sublicencovanie neobmedzených práv vo vzťahu k takémuto obsahu tretej strane.  Na základe poskytnutia takéhoto obsahu nevzniká prevádzkovateľovi povinnosť akéhokoľvek použitia a je oprávnený takýto obsah kedykoľvek odstrániť zo stránok portálu. Za poskytnutie takéhoto obsahu nenáleží užívateľovi akákoľvek odplata.

Registrácia a užívateľský účet

Registráciou vytvorí užívateľ užívateľský účet (ďalej len „účet“), ktorý umožňuje užívateľovi prístup k službám portálu. Registrácia užívateľa je bezplatná.

Podmienkou pre využívanie užívateľského účtu je vyplnenie registračného formulára užívateľom na webovej stránke portálu.  Zaregistrovať sa môže každý užívateľ, ktorý svojím prístupom na ktorúkoľvek zo stránok portálu vyjadril svoj plný súhlas s týmito podmienkami a akceptuje všetky ich ustanovenia.

Užívateľský účet umožňuje užívateľovi používanie vybraných služieb portálu. Pre prístup k týmto službám využíva užívateľ svoj nick (prihlasovacie meno) a zvolené heslo. Po zaregistrovaní do systému pomocou prihlasovacieho mena a hesla budú zobrazované niektoré osobné údaje užívateľa.

Každým opätovným prihlásením do systému (využívaním účtu) dáva užívateľ prevádzkovateľovi výslovný súhlas s platnými podmienkami zverejnenými na stránkach portálu.

Podmienkou registrácie užívateľa je uvedenie pravdivých a kompletných údajov (ďalej „údaje“),  ktoré sú vyžadované v registračnom formulári. Užívateľ má právo tieto údaje kedykoľvek zmeniť, opraviť.

Každý užívateľ môže mať vytvorený len jeden užívateľský profil. V prípade zistenia opaku môžu byť profily užívateľa bez upozornenia prevádzkovateľom zmazané. Pokiaľ nebude užívateľ aktívny počas 12 mesiacov od posledného prihlásenia, prevádzkovateľ portálu si vyhradzuje právo jeho profil vrátane všetkých poskytnutých údajov, obsahu a dát z portálu vymazať.

Prevádzkovateľ je oprávnený kedykoľvek v budúcnosti požiadať užívateľa o doplnenie týchto údajov za účelom rozšírenia služieb portálu. Pokiaľ užívateľ neuvedenie požadované údaje je prevádzkovateľ  oprávnený zrušiť registráciu užívateľa, poprípade zamedziť užívateľovi prístup na portál.

Registráciou vyjadruje užívateľ svoj súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov pre potreby vyplývajúce zo služieb portálu v zmysle zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov až do písomného odvolania svojho súhlasu. Užívateľ berie na vedomie, že si je vedomý svojich práv podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, že poskytnutie údajov je dobrovoľné a svoj súhlas môže kedykoľvek bezplatne odvolať. Tento súhlas udeľuje užívateľ bezplatne.

Prostredníctvom registračného formulára prevádzkovateľ získava a zhromažďuje údaje o užívateľoch. Prevádzkovateľ sa zaväzuje urobiť všetky potrebné opatrenia pre zamedzenie úniku dát a zamedzenie ich prípadného zneužitia tretími stranami. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za prípadné zásahy tretích osôb, v ich dôsledku tieto osoby získajú neoprávnený prístup k osobným údajom užívateľov, ich účtov alebo príslušnej databáze prevádzkovateľa, ktoré následne tieto osoby neoprávnene použijú, využijú, zneužijú alebo sprístupnia ďalším osobám. Užívateľ prehlasuje, že si je v tejto súvislosti možných rizík pre neho vyplývajúcich z vyššie uvedených neoprávnených zásahov tretích osôb.

Užívateľ berie na vedomie, že dáta, ktoré dobrovoľne poskytne alebo zverejní na portáli môžu byť použité treťou osobou. Prevádzkovateľ v žiadnom prípade nenesie zodpovednosť za prípadné zneužitie takto získaných dát. Užívateľ prehlasuje, že si je vedomý rizík pre neho vyplývajúcich z možných zásahov tretích osôb.

Služby portálu:

Bazár

Diskusia

Súťaže

Newsletter

Bazár

V bazáre môže registrovaný užívateľ vkladať, upravovať prípadne mazať svoje inzeráty. Užívateľ nesmie bazár využívať k nelegálnemu obohacovaniu, predaju vecí, ktoré nadobudol v rozpore s platnými zákonmi Slovenskej republiky a akejkoľvek inej nelegálnej činnosti.

Tento priestor je určený pre občiansku inzerciu, preto si prevádzkovateľ vyhradzuje komerčnú inzerciu vymazať. V prípade záujmu o jej umiestnenie nás kontaktujte.  V prípade porušenia týchto podmienok si prevádzkovateľ portálu vyhradzuje právo obmedziť prípadne celkom znemožniť užívateľovi prístup do tejto služby.

Diskusia

Diskusia je priestor, ktorý umožňuje všetkým registrovaným užívateľom vkladať príspevky a vyjadrovať tak svoj názor, spoznávať ľudí a rozvíjať vzájomné kontakty. Užívateľ môže vkladať svoje príspevky na vybrané stránky portálu. Užívateľ diskusie pristupuje k ostatným používateľom s úctou a nevnucuje svoje názory ostatným. Zakázané je vkladať príspevky obhajujúce alebo podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo skupinám obyvateľom, k etnickým alebo náboženským skupinám, takisto príspevky obsahujúce obscénnosti alebo vulgarizmy. Zakázané je vkladať akékoľvek reklamné informácie.

Užívateľ píše príspevky výlučne pod svojím menom/nickom. Prevádzkovateľ si v prípade opätovného porušovania vyššie uvedených pravidiel diskusie vyhradzuje právo odmietnuť prístup k službám portálu, prípadne bez predchádzajúceho upozornenia vymazať obsah komunikácie.

Súťaže

Na portáli prebiehajú rôzne súťaže o hodnotné ceny, ktorých sa môže zúčastniť každý registrovaný užívateľ. Podmienkou účasti v takejto súťaži je správna odpoveď a správne vyplnené kontaktné údaje, ktoré slúžia na zasielanie prípadnej výhry v súťaži. Organizátorom súťaží je prevádzkovateľ portálu. Ceny do súťaží vkladá buď prevádzkovateľ alebo tretia osoba, ktorí zároveň zodpovedajú za ich doručenie výhercom.

Výhercom sa stáva osoba, ktorá správne odpovedá na súťažné otázky v danej súťaži a poskytla všetky údaje potrebné na nezameniteľnú identifikáciu svojej osoby a bola za výhercu vyhlásená.  Výherca bude o výhre kontaktovaný prevádzkovateľom na emailovej adrese, ktorú uviedol pri registrácii. Nárok na výhru zaniká v prípade, ak nie je možné skontaktovať sa s výhercom alebo tento koná v rozpore s dobrými mravmi (poskytol nepravdivé údaje, získal výhru podvodným konaním...), ak si výhru neprebral v stanovenej alebo dohodnutej lehote.

Prevádzkovateľ portálu si vyhradzuje právo kedykoľvek prebiehajúcu súťaž zrušiť bez predchádzajúceho upozornenia, má právo prebiehajúcu súťaž kedykoľvek bez predchádzajúceho upozornenia zmeniť, či upraviť pravidlá súťaže. Výhry v súťaži nie je možné práve vymáhať. Prevádzkovateľovi nevzniká žiadny právny záväzok voči účastníkom súťaže alebo výhercom v súťaži/súťažiach.

Newsletter

Podstatou newsletteru je odosielanie relevantných informácií týkajúcich sa portálu, prípadne reklamných informácií prostredníctvom emailu na základe predošlého súhlasu či vyžiadania zasielania. Emaily majú informačný, prípadne reklamný charakter a sú odosielané emailom na adresy len registrovaným užívateľov. Užívateľ môže kedykoľvek oznámiť svoj nesúhlas so zasielaním takýchto emailov prevádzkovateľovi portálu.

Záverečné ustanovenia

Prevádzkovateľ portálu je oprávnený sledovať údaje z profilu jednotlivých užívateľov portálu pre štatistické účely. Je oprávnený informovať tretie osoby o štatistických údajoch týkajúcich sa užívateľov a tieto údaje zverejňovať. Tieto údaje neobsahujú žiadne údaje, ktoré by mohli viesť k identifikácii užívateľa prípadne k jeho kontaktovaniu bez jeho súhlasu. Prevádzkovateľ je oprávnený tieto údaje odtajniť v prípade, že to bude nevyhnutné k dodržiavaniu platných zákonov Slovenskej republiky.

Prevádzkovateľ týmto prehlasuje, že venuje a bude venovať maximálne úsilie na prevádzkovanie portálu a služieb s tým spojených tak, aby minimalizoval prípadné riziká, ktoré by mohli užívateľovi či tretím osobám vzniknúť pri riadnom používaní portálu. 

Prevádzkovateľ je oprávnený:

-       robiť akékoľvek zásahy do systému portálu bez akéhokoľvek predchádzajúceho upozornenia

-       kedykoľvek ukončiť poskytovanie akejkoľvek služby portálu a prevádzku celého portálu bez predchádzajúceho upozornenia

-       upravovať tieto podmienky a ich jednotlivé časti. Zmena podmienok je platná dňom zverejnenia na portáli.