Skvelú jarnú kolekciu skateových topánok Etnies nájdete v obchodoch
Skateboard

Skvelú jarnú kolekciu skateových

Tohtoročná jarná kolekcia topánok Etnies sa naozaj podarila. Značka ponúka veľký výber z mnoho modelov, od typických športových skate topánok až po streetové na každodenné nosenie. Novinky nájdeme medzi modelmi Marana, Scout, Jameson, Lo_Cut alebo Fader LS.

Converse CONS uvádza CONS EP Vol. 3 songom Satin Black od Hanni El  Khatiba a Freddieho Gibbsa
Lifestyle

Converse CONS uvádza CONS EP

Converse uvádza nový singel z očakávanej kompilácie CONS EP Vol. 3 od multiinštrumentalistu a producenta Hanni El Khatiba z Los Angeles a rappera Freddieho Gibbsa. Skladba Satin Black zosobňuje kreatívny životný štýl CONS kultúry a zároveň oslavuje nový model Converse CONS KA3

Posledné voľné miesta na Surf-trip do Dominikánskej republiky
Water

Streda 04. 03 2015

Posledné voľné miesta na Surf-trip

SURF & TRAVEL & PARTY! Top destinácia pre tých, ktorí chcú surfovať a milujú karibský rum. Najjednoduchšie vlny pre začiatočníkov a mojito za 1 € priamo na pláži.

Marco Köppel a jeho snowkite polet
Wind

Streda 04. 03 2015

Marco Köppel a jeho snowkite

Pozrite sa na super snowkite polet jazdca menom Marco Köppel. Využil skvelé podmienky v švajčiarskom Bernina Pass na krásny snowkite pojazd. Tak čo, aký najväčší/najdlhší snowkite polet máte za sebou vy?

Bojíte sa výšok?
Lifestyle

Streda 04. 03 2015

Bojíte sa výšok?

Opäť raz sú tu mladí chalani, ktorí majú asi nudný život, tak si ho potrebujú okoreniť riskovaním svojho života. Asi už nikoho neprekvapí, keď povieme, že tento majestátny most sa nachádza pri Vladivostoku, teda frajeri sú samozrejme nečakane Rusi.

Trailblazers: epizópa 3 - Lov
Lifestyle

Streda 04. 03 2015

Trailblazers: epizópa 3 - Lov

Tretí diel "Priekopníkov" zavedie našich snowboarditov na lov, ktorý síce začne napínavo, ale skončí pomerne neúspešne. Tak je to ale aj na snowboarde. Niekedy jednoducho nemáte svoj deň, ale potom sa zoberiete a zase to ide. Ak chcete v čomkoľvek uspieť, treba byť silný a naši

Váš nový obľúbenec Matty Banting
Water

Streda 04. 03 2015

Váš nový obľúbenec Matty

Quiksilver minulý rok prišiel o Kellyho Slatera, ale tuto sezónu mu na okruh pribudlo nové meno, ktoré by jedného dňa mohlo zaplátať veľkú stratu. Matt Banting má stále iba 20 rokov a zopár vecí musí doladiť, ale uznajte sami, že potenciál by tam bol.

Kedy majú surferi dvíhať ruky nad hlavu?
Water

Streda 04. 03 2015

Kedy majú surferi dvíhať ruky

Ďalší diel zápiskov z Tour od tímu Hurley je veľmi zaujímavý. Surferi v ňom totiž debatujú o tom, kedy a či vôbec je na mieste dvíhať po svojom výkone ruky nad hlavu. Čo hovoríte na Kellyho nápad pokutovať každého, kto oslavuje skóre menšie ako 9? Kto vie, možno by to pomohlo

Lovelution 6 - full video k dispozícii
Snowboard

Streda 04. 03 2015

Lovelution 6 - full video k dispozícii

Seppi Scholler prináša ďalšie video z jeho produkice. Snowpark, street, backcountry, sneh skate a kopec ďalšieho s kamarátmi na horách. Sledujte video a zabávajte sa s nami.

HCSC: The Rat Race
Snowboard

Streda 04. 03 2015

HCSC: The Rat Race

Veľká zábava počas High Cascade Snowboard Campu! Nebude sa však jednať o frístajlové skoky, alebo brúsenie železa, ale skorej o zaujímavý Rat Race! nabrúste hrany a šup ho tam.

Trailblazers: epizópa 2 - Bratia
Lifestyle

Utorok 03. 03 2015

Trailblazers: epizópa 2 - Bratia

Druhá epizóda Trailblazers je o tom, že chalani snowboardisti sú všetci ako jedna veľká rodina. Sú ako súrodenci na cestách, a nech už robia čokoľvek, vždy sa tešia za toho druhého. Na konci tohto dielu sa už dostaneme aj na sneh, ale ešte predtým si vychutnajte víťaza Air & Style

Veľká kríza Škandinávskeho skateboardingu
Skateboard

Utorok 03. 03 2015

Veľká kríza Škandinávskeho

Jedna z najpopulárnejších značiek v Škandinávii, Sweet skateboards mení majiteľa a celý tím toto rozhodnutie bojkotuje a opúšťa svojho doterajšieho sponzora. Chalani zakladajú novú značku Sour skateboards a chystajú úplne nové veci - po svojom.

Videli ste niekedy film o skejťákoch, za ktorý sa netreba hanbiť?
Skateboard

Utorok 03. 03 2015

Videli ste niekedy film o skejťákoch,

Keď si Hollywood vezme na mušku skejťákov, dopadne to väčšinou prepadákom. Street Dreams s Dyrdekom alebo šimpanz vo vert rampe sú len tými najhoršími príkladmi.

Report : Weigels Verboten 2015
Skateboard

Utorok 03. 03 2015

Report : Weigels Verboten 2015

Jednou z tých pár výhod malej skate scény je friendly atmosféra. V sobotu 21. februára sme sa teda stretli v bratislavskom bazéniku, aby sme kamarátstvo utužili nejakými tými trikmi.

Pozvánka na Volcom PBR Jam do poľskej Bialky Tatrzanskej
Snowboard

Utorok 03. 03 2015

Pozvánka na Volcom PBR Jam do

Už 7. marca sa odjazdí druhá zastávka Volcom PBR Jamu v poľskom stredisku Bialka Tatrzanska, ktoré je od slovenských hraníc vzdialené len cca 15 km. Jibová súťaž je bez štartovného zato s nadupaným setupom.

Brett Simpson v 4K
Water

Utorok 03. 03 2015

Brett Simpson v 4K

Brett Simpson síce vypadol z Tour a tak ho tento rok asi budeme vídať menej často, ale šoumani ako on sa nikdy nestratia. Okrem toho Simpo poslednou dobou jazdí naozaj výborne, čo dokazuje aj tento krátky edit z Huntington Beach. Neexistuje, aby sa s niekto s takouto chuťou opäť nekvalifikoval.

Druhé kolo na Roxy Pro Gold Coast
Water

Utorok 03. 03 2015

Druhé kolo na Roxy Pro Gold Coast

V noci sa opäť spustili preteky Roxy Pro Gold Coast. Podmeinky síce surfovaniu dlhšie nepriali a preto sa začalo jazdiť až neskôr, ale baby aspoň stihli celé druhé kolo. V ňom prekvapilo vypadla napríklad taká Laura Enever, Johanne Defay alebo Bianca Buitendag, ale na druhej strane

Festival HORY A MESTO otvorí najnovší film Pavla Barabáša
Lifestyle

Utorok 03. 03 2015

Festival HORY A MESTO otvorí

Medzinárodný festival horského filmu a dobrodružstva HORY A MESTO ponúkne tohto roku viac ako desať slovenských filmov, väčšinu z nich osobne uvedú tvorcovia či aktéri snímok, ktoré sa venujú outdoorovým aktivitám na mimoriadnej úrovni, často v nepreskúmaných kútoch

Ako dopadli Baša Števulová a Marek Gazda na freeride pretekoch v Jasnej?
Snowboard

Utorok 03. 03 2015

Ako dopadli Baša Števulová

V stredisku Jasná – Nízke Tatry sa cez víkend mali konať freeride preteky, no nakoniec sa nekonali v plnej forme. Ako to? Poveternostné podmienky nedovoľovali rozhodcom hodnotiť jazdy a bezpečne odjazdiť celému štartovému poľu a tak sa na trať dostalo len zopár jazdcov z mužskej

Makakove barcelonské bengre
Skateboard

Pondelok 02. 03 2015

Makakove barcelonské bengre

Keď chcete patriť medzi tých najlepších, musíte ísť do centra diania. Makak spravil obidvoje.

LIVIGNO 2015 - nezabudnuteľné
Snow-trip

Pondelok 02. 03 2015

LIVIGNO 2015 - nezabudnuteľné

Od tohtoročného pobytu v talianskom Livigno ubehol už takmer mesiac a my pre vás máme podrobný zápis z celej akcie a tiež fotky plné prašanu, azúra, talianskej pizzy, večerov so snehom pod nohami a radosti z pohybu nielen vo voľnom teréne. Feel the Alps! Respect mountains!

Zuberská Foršta vol. 5 – super jazdenie, super atmosféra
Snowboard

Pondelok 02. 03 2015

Zuberská Foršta vol. 5 – super

Do Zuberca a do strediska Ski Milotín sa vždy rád vraciame. Je to pre neopakovateľnú atmosféru, skvelých ľudí, organizátorov a celý Foršta team, ktorý sa znova postaral o skvelú akciu. K snowboardovej akcii (teda boli tu aj lyžiari) patrí poriadny skok. Tentoraz sa podarilo postaviť

Picnic crew a bohatier Molec vo Zvolene
Skateboard

Pondelok 02. 03 2015

Picnic crew a bohatier Molec vo

Vonku je stále zima, ale Zvolenčania sú tuhí chlapci. Picnic družina si užila fajn session v parku a nasádzala nejaké triky. Check it out.

Trailblazers: epizópa 1 - Vyletenie z hniezda
Lifestyle

Pondelok 02. 03 2015

Trailblazers: epizópa 1 - Vyletenie

Nasledujúcich pár dní vám budeme postupne prinášať veľmi zaujímavý dokument "Trailblazers". Jej tímoví rideri Ståle Sandbech, Sven Thorgren, Len Jørgensen, Zebbe Landmark, Anton Bilare a Jonas Steen sa vydali na dobrodružný road trip, počas ktorého poznávali kultúru,

Očakávaný Shaneov profil je tu!
Skateboard

Pondelok 02. 03 2015

Očakávaný Shaneov profil

Začína to nollie bs heelflipom z Wallenbergu a potom je to už len horšie. Shane O´Neill je robot!

DC SHOES: The Underline Series – Volume 7: Ryan Tiene & Devun Walsh
Snowboard

Pondelok 02. 03 2015

DC SHOES: The Underline Series

Ďalší jazdci z DC snowboardového teamu. Tentoraz sa pozrieme na dvojicu Ryan Tiene & Devun Walsh. Chýbať nebude jazdenie v prašane, backcountry freestyle a kopec ďalšieho zaujímavého. Check it!

Pozvánka na Stret Fest 14. - 15. marca do Bratislavy
Skateboard

Pondelok 02. 03 2015

Pozvánka na Stret Fest 14. - 15.

Pozývame vás na prvý indoor charitatívno-športovo-hudobný "fesťák" svojho druhu s myšlienkou podporiť luďí, ktorí to potrebujú. Výťažok z akcie venujeme Nikolke Papayovej!

Spots 3 v zabudnutom podzemí: Vernisáž Boardlife, Vec, Haf, Lucifers, SNB jazdenie a oveľa viac
Lifestyle

Pondelok 02. 03 2015

Spots 3 v zabudnutom podzemí:

Spots 3. sa bude konať 18.3. v dávno zabudnutých, skoro 100 ročných vinných pivniciach Nemeckého kultúrneho domu, ktoré sú najväčšie svojho druhu. Veľkosťou pripomínajú skôr kostol pod zemou. Tento priestor je odpojený od elektriny už desaťročia, no tentokrát zažiari

Sunday in the Park a na hranici smrti v 9. epizóde
Snowboard

Pondelok 02. 03 2015

Sunday in the Park a na hranici

Chalani zo Sunday v parku prinášajú už 9 epizódu. Napeckované triky, ktoré vám vyrazia dych v podaní: Chris Bradshaw, Justin Mulford, Jake Schaible, Bob Abrams, Johnny Miller, Joe Sexton, Scott Stevens, Austen Granger, Sam Buckmelter, Robert Toste. Ešte dýchate?

Trinásťročný frajer Justin Becret
Water

Pondelok 02. 03 2015

Trinásťročný frajer Justin

Mladý člen tímu Volcom, Justin Becret, sa nedávno vybral z rodného Francúzska za teplejším počasím na Kanárske ostrovy. Tam trénoval s Jose Mariom Cabrerom. Odtiaľ si to potom namieril do Južnej Afriky a onedlho pocestuje na Havaj. Viete si predstaviť takýto život, keď ešte

Nová jarná kolekcia Vans tenisiek je na trhu
Skateboard

Pondelok 02. 03 2015

Nová jarná kolekcia Vans tenisiek

Jar už klope na dvere, takže Vans vypustili do sveta novú jarnú kolekciu obľúbených teniskiek. Tradičné skate a street kúsky si opäť uchovávajú „ducha Vans“ a pritom prinášajú niečo nové. Nové farebné odtiene, drobné detaily, technické vylepšenia. Jednoducho „Vansky“

Zoznámte sa: Tatiana Weston Webb
Water

Pondelok 02. 03 2015

Zoznámte sa: Tatiana Weston

Tatiana Weston Webb je jednou z nových dievčat vo svetovej surfovej tour, na ktoré sme tento rok veľmi zvedaví. Táto mladá Havajčanka sa už minulú sezónu skvelo ukázala v zopár eventoch, na ktoré dostala divokú kartu, ale teraz sa na jej modré oči a krásny úsmev budeme môcť tešiť