Charge Skateboards a ich video: "PLUG-IN"
Skateboard

Pondelok 26. 10 2020

Charge Skateboards a ich video:

Susedia z Čiech prinášajú full video s názvom Plug-In. Okrem českých riderov Štěpán Bareš, Vojta Freitag, Fanda Šesták, Emil Wolansa sa vo videu objaví aj Slovák Matúš Mozola.

Samo Jaroš nelení a brúsi formu
Snowboard

Štvrtok 22. 10 2020

Samo Jaroš nelení a brúsi formu

Aj keď začiatok súťažnej sezóne ešte trocha hapruje, náš najlepšejší jazdec Samo Jaroš nelení a zodpovedne sa pripravuje na nadchádzajúcu sezónu pod vedením Mateja Matysa. Pozri si krátky zostrih toho, čo nakrútil na nedávnych výjazdoch za snehom. Dvanástky do viacerých

Sleduj video - Zillertal Välley Rälley aj s Evkou
Snowboard

Streda 21. 10 2020

Sleduj video - Zillertal Välley

Pozri si video z Zillertal Välley Rälley a štvrtej zastávky, ktorá sa konala v Betterparku na Hintertuxe. Na začiatku si musíš všimnúť hlásateľku Evku Hanicovú zo Slovenska, ktorá sa stala taktiež celkovou víťazkou tejto populárnej tour.

Korua shapers a ich Nacht
Snowboard

Streda 21. 10 2020

Korua shapers a ich Nacht

Nie úplne tradičné video, skorej art skĺbený s jemným snowboardingom. Dúfame, že vieš, že zosúvaný obĺúk je peklo!

Evka Hanicová víťazkou Zillertal Välley Rälley, jazdili aj Józsa, Gerát, Paračka
Snowboard

Pondelok 19. 10 2020

Evka Hanicová víťazkou Zillertal

V nedeľu 18.10.2020 sa na rakúskom ľadovci Hintertux konala zastávka obľúbenej mládežníckej súťaže Zillertal Välley Rälley. Zúčastnila sa jej aj naša Evka Hanicová, Martin Józsa, Tomáš Gerát a Tobias Paračka. Ako sa im darilo v Betterparku na Hintertuxe?

Sleduj teaser od Absinthe Films - Channel Zero
Snowboard

Utorok 13. 10 2020

Sleduj teaser od Absinthe Films

Rok 2020 znamená zmenu pre nás všetkých. Situácia sa dotkla aj snowboardingu. Tradičné predsezónne videopremiéry sa rušia. Absinthe Films však prináša svoju novinku a to snowboardové video Channel Zero. Ide už o 21. video z produkcie Absinthe Films, slušná práca.

Sneženie prišlo konečne aj na Slovensko
Snowboard

Utorok 13. 10 2020

Sneženie prišlo konečne aj

Rapídne ochladenie, sneženie v stredných a vyšších nadmorských výškach nám dáva nádej na skorý začiatok sezóny. Samozrejme ešte je veľmi skoro predpovedať, kedy a za akých podmienok začne zimná sezóna na Slovensku, ale biela nádielky vždy poteší.

Powder video Nothing s powdersurfom a aj na doske
Snowboard

Piatok 09. 10 2020

Powder video Nothing s powdersurfom

Veľa snehu, Japonsko, brezové lesy, skvelé podmineky na jazdenie. To a oveľa viac uvidíte vo videu Nothing. Medzi viacerými jazdcami sa objaví aj jedno známejšie meno a to Forest Bailey.

Kento Yoshioka a jeho zábavný skate štýl
Skateboard

Piatok 09. 10 2020

Kento Yoshioka a jeho zábavný

Old school popretkívaný zaujímavými spotmi, jazdením a spracovaním videa. Kento Yoshioka a jeho Evisen part sa oplatí pozrieť a rozšíriť si obzor.

Interview: Ako sa má Zoltán Strcuľa
Snowboard

Štvrtok 08. 10 2020

Interview: Ako sa má Zoltán

Zima sa nám nezadržateľne blíži a tak sme si sadli na kus reči so slovenským top riderom Zoltánom Strcuľom. Ako sa mu darí, čo má nové a tak ďalej.

Hotzone.tv park opening Hintertux 2020 je za nami
Snowboard

Utorok 06. 10 2020

Hotzone.tv park opening Hintertux

16. ročník legendárneho Hotzone.tv park openingu na rakúskom ľadovci Hintertux je za nami. Jeho konaniu nezabránila ani momentálna situácia, ani nepriazeň počasia. Od štvrtka do nedele ste si mohli zajazdiť na viacerých prekážkach, veľkých, stredných a menších skokoch

Rišo Tury víťazom Majstrovstiev ČR v skateboardingu 2020
Skateboard

Nedeľa 04. 10 2020

Rišo Tury víťazom Majstrovstiev

Po sobotňajšom druhom mieste na pohárových pretekoch, si slovenský skater Rišo Turi pripísal prvenstvo na nedeľných Majstrovstvách ČR v skateboardingu 2020. Rišo tak zavŕšil úspešný víkend. Gratulujeme!

Kristián Nguyen prvý a Rišo Tury druhý na ČSP na Štvanici
Skateboard

Nedeľa 04. 10 2020

Kristián Nguyen prvý a Rišo

Skvelé slovenské double sa podarilo vyjadziť Kristiánovi Nguyenovi a Rišovi Turymu na českých pohárových pretekoch na pražskej Štvanici. Prvé miesto si vyjazdil Kristián Nguyen a druhé miesto bral Rišo Tury. Chalanom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu slovenského

16. ročník Hotzone.tv Park Opening Hintertux odštartoval, nechýba ani Zoltán Strcuľa
Snowboard

Piatok 02. 10 2020

16. ročník Hotzone.tv Park

Ako sme vás v predchádzajúcich dňoch informovali, tak v rakúskom ľadovcovom stredisku Hintertux a miestom Betterpark odštartoval už 16. ročník otváračky pod názvom Hotzone.tv Park Opening Hintertux. Zo slovenských zástupcov sa na ňom zúčastňuje Zoltán Strcuľa.

Oh Boy - full video plné prašanu
Snowboard

Streda 30. 09 2020

Oh Boy - full video plné prašanu

Už nám to chýba. Biele, sneh, prášenie a lajničky.... tak to máme radi. A čo ty? Oh Boy full video a jazdci ako Darcy Keller, Tyler Lightfoot, Dozer, Taylor Roberts, Dustin Craven, Scott Shaw, Keith Martin, Tanner Davidson, Minike Yamada. British Columbia je tá oblasť, kam ísť.

Majstrovstvá Slovenska v skateboardingu v roku 2020 pravdepodobne nebudú
Skateboard

Streda 30. 09 2020

Majstrovstvá Slovenska v skateboardingu

Aj vzhľadom na nové prijaté opatrenia, ktoré začínajú platiť na Slovensku od 1.10.2020 v spojení s prevenciou pred šírením ochorenia COVID-19 sa ani na druhý pokus nepodarí organizátorom zorganizovať Majstrovstvá SR v skateboardingu 2020, ktoré sa mali konať už 10.10.2020

Mölltaler Gletcher a skvelé jesenné jazdenie
Snowboard

Utorok 29. 09 2020

Mölltaler Gletcher a skvelé

Jediný ľadovec v rakúskom Korutánsku po krátkom vydýchnutí opäť s jazdcami. Už v piatok 2.októbra otvára zimné stredisko Mölltaler Gletscher opäť svoje zjazdovky na ľadovci pre všetkých fanúšikov pravého jesenného jazdenia.

Jedinečý zážitok - zaleť si pre životný adrenalín s Flying Bulls!
Lifestyle

Piatok 25. 09 2020

Jedinečý zážitok - zaleť

Nestáva sa často, aby ste mohli absolvovať jedinečný adrenalínový zážitok v rýchlosti niekoľko stoviek kilometrov za hodinu a to vo vzduchu. Nie nejdná sa o turbulenciu lietadla nízkonákladovej spoločnosti. Tento zážitok je adrenalínový a veľmi príjemný!

Video z Little Burn Side Stupava - Grand Opening
Skateboard

Streda 23. 09 2020

Video z Little Burn Side Stupava

Cez víkend sa otváral veľmi príjemný skatepark v Stupave, teda, on je tam už dlhšie, len sa dorábali jeho časti. Prebehlo jazdenie, vychutnávanie si slnečného dňa a pivka. Sledujte video z Little Burn Side Stupava - Grand Opening.

Zima udrie už koncom týždňa, očakáva sa vyše 70 cm snehu
Snowboard

Utorok 22. 09 2020

Zima udrie už koncom týždňa,

Zima pomaly, ale isto prichádza. Silné sneženie, mínusové teploty a začiatok sezóny sa očakáva už koncom týždňa. Teda sneh a mráz určite. Oficiálny štart freestyle sezóny na rakúskom ľadovci Hintertux bude už 1. októbra, kedy sa koná Hotzone.Tv Park Opening Hintertux

Pozvánka na otváračku LiBS Skateparku
Skateboard

Piatok 18. 09 2020

Pozvánka na otváračku LiBS

V sobotu 19.9.2020 vás pozývame na otváračku LiBS Skateparku do Stupavy. Kde? Komunal Klub (Hlavná 40, Stupava), Stupava. Začiatok od 14:00.

Pozvánka na Minirampa shred! do Prešova
Skateboard

Piatok 18. 09 2020

Pozvánka na Minirampa shred!

Prešovskí shrederi vás pozývajú 19.9.2020 na otvorenie novej minirampy v Prešove. Príďte si užiť deň plný skateboardingu, hudby a nejakého osvieženia. Čakajú vás ceny od sponzorov, vďaka ktorým táto rampa stojí. Podrobnosti o best tricku sa dozviete na mieste. Bude aj gril,

Otváračka ľadovcového snowparku na Hintertuxe sa nezadržateľne blíži
Snowboard

Pondelok 14. 09 2020

Otváračka ľadovcového snowparku

Momentálne snehové podmienky na rakúskom ľadovci Hintertux naznačujú skvelý štart do novej snowboardovej sezóny. A taktiež naznačujú skvelé podmienky na konanie Hotzone.tv Park Openingu na Hintertuxe. Už 16. ročník openingu sa bude konať od 1. do 4. októbra 2020.

Pozvánka na Majstrovstvá SR v skateboardingu 2020
Skateboard

Piatok 11. 09 2020

Pozvánka na Majstrovstvá SR

Slovenský rýchlokorčuliarsky zväz a sekcia skateboardingu Vás srdečne pozýva na Majstrovstvá SR v skateboardingu 2020, ktoré sa uskutočnia dňa 10.10.2020 v skateparku Concrete Jungle na Alejovej 2 v Košiciach. Sútaž je druhou národnou kvalifikačnou zastávkou na OH 2021 do

Majstrovstvá Slovenska 2020 vo wakeboarde a wakeskate
Water

Utorok 08. 09 2020

Majstrovstvá Slovenska 2020

V sobotu 5.9. sa na Zlatých pieskoch konali Majstrovstvá Slovenska 2020 vo wakeboarde a wakeskate. Pravidelný organizátor podujatia Bratislava Wake Club okrem iného organizuje aj momentálne najväčšiu európsku wakeboardovú súťaž Golden Wake Tour a 4-hviezdičkovú súťaž

Slovenské leto s Adrenalin Film Festivalom – Premietanie filmov The Right Place - Nine Islands a You are welcome
Lifestyle

Pondelok 07. 09 2020

Slovenské leto s Adrenalin Film

Všetkých srdečne pozývame na Komenského námestie v Bratislave, kde budeme už v piatok 11.9. premietať dva filmy zo slovenskej produkcie a to surfový film Nine Islands, v ktorom sa vyberieme objavovať krásne Azory a dokument o slovenskej DYI skate kultúre, v ktorom spoznáme miesta

Rišo Tury ovládol súťaž Pražskej Démon 2020
Skateboard

Pondelok 07. 09 2020

Rišo Tury ovládol súťaž

Slovenský skateboarder Rišo Tury ovládol českú súťaž Pražskej Démon 2020. Darilo sa aj ďalšiemu slovenskému zástupcovi a to Kristiánovi Nguyenovi, ktorý bral štvrté miesto a aj BestTrick za Nollie bigspin heelflip frontside boardslide. Gratulujeme.

Pozvánka na Majstrovstvá Slovenska vo wakeboardingu a wakeskatingu 2020
Water

Štvrtok 03. 09 2020

Pozvánka na Majstrovstvá Slovenska

Pozývame vás na Majstrovstvá Slovenska vo wakeboardingu a wakeskatingu 2020, ktoré sa uskutočnia na bratislavskom Wakelake v termíne 5.9.2020

Sleduj video z Red Bull Feel the Wheel 2020
Lifestyle

Piatok 14. 08 2020

Sleduj video z Red Bull Feel the

U susedov v Čechách sa konala zaujímavá akcia pod názvom Red Bull Feel the Wheel 2020. Išlo o ďalší ročník súťaže boardercross jazdy na longboardoch v pumptracku, na ktorých nechýbali ani zástupcovia zo Slovenska. Sleduj video.

Stretávka po 10 rokoch (Bratislavský skate dokument)
Skateboard

Piatok 14. 08 2020

Stretávka po 10 rokoch (Bratislavský

Pred cca 10 rokmi natočil Teodor Kuhn s Denisou Buranovou dokument o vtedajšej bratislavskej skate scéne skrz výpovede lokálnych a v tedy aktívnych skaterov. Po rokoch starnutia natočeného materiálu na externom hdd, si materiál prevzal a postrihal Štefan Kurilla.

Marek Zápražný a Plazacation: Stalin Square
Skateboard

Utorok 04. 08 2020

Marek Zápražný a Plazacation:

Slovenský PRO skater Marek Zápražný ťa prevedie notoricky známym skate spotom u susedov v Prahe. Stalin mal namále, no aj vďaka tlaku skaterov sa na ňom ďalej jazdí. Sledujte svetové jazdenie u susedov.

Wakeboarding v Salzburgu
Water

Pondelok 03. 08 2020

Wakeboarding v Salzburgu

Ako sa jazdí na wakeboarde v rakúskom Slazburgu? No nádherne. Sledujte netradičné spoty.