Vyhodnotenie SAS snowboardového pohára 2014/2015
Pondelok 06. Apríla 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Vyhodnotenie SAS snowboardového pohára 2014/2015

Záverečné kolo v stredisku Jasná - Nízke Tatry odjazdené a môžeme sčítať všetky bodíky, ktoré si jazdci našporili počas štyroch, vlastne troch zastávok.

Prvá zastávka tour sa mala odjazdiť na YRC Freestyle battle v Ružomberku, bohužiaľ nepriaznivé počasie nedovolilo súťažné jazdenie a tak si chalani body nepripísali. Druhá zastávka bola na Zuberskej Foršte kde stál príjemný Big Air. Výsledky si môžete pozrieť aj v reporte. Treťou zastávkou a prvou dvojhviezdičkovou (dvojnásobný počet bodov) bolo Štrbské Pleso a miestny slopestyle. Sledujte report. Štvrtá, záverečná a taktiež dvojhviezdičková zastávka sa odjazdila v Jasnej. Sledujte výsledky. Body sa sčítali a dopadlo to takto.

V celkovom hodnotení pohára Majstrovstiev Slovenska vo freestyle snowboardingu SAS sa víťazom stal nečakane Matej Matys. Druhý skončil hosť z Poľska Piotr Tokarczyk a tretí Boris Karolčík. Ak si zoberieme Majstrovstvá Slovenska tak majstrom je znova nečakane Matej Matys, vicemajstrom Boris Karolčík a druhým vicemajstrom mladý Samo Jaroš. Sledujte tabuľku.

Baby a deti do 15 rokov sa nenazbierali ani na jednej zastávke v dostatočnom počte (minimum 4 kusy) a tak sa táto kategória asi nebude vyhodnocovať. Avšak ideálnou príležitosťou zistiť, kto z mladíkov do 15 má najazdené najviac, sú preteky Junior open 2015, ktoré sa odjazdia 11. apríla v Jasnej.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: matys sas pohar

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!